Haber

BBP Başkan Yardımcısı Alfatlı: “Milletimizin, hakkımızın ve adaletimizin yanındayız”

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa 1. bölge 1.lik milletvekili adayı Ekrem Alfatlı, Bursa İhtisas Stratejik Araştırma Kümesi (BİSAG) ile anlaşma sağladı.

Bursa ve Türkiye meselelerine dair analizler üreten, çalışmalarıyla topluma katkı sağlayan BİSAG’ın bir üyesi olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Alfatlı, “14 Mayıs seçimleri Türkiye’nin 2. yüzyılın seçimidir. milli ve yerli unsurlar bir yanda aziz milletimizin açık ve net olarak gördüğü her türlü millet ve vatan düşmanlarından uzaklaşma iradesini göstermeyenler var.Biz BBP olarak yolun başındayız. Devletimizin, milletimizin Anadolu insanının, hakkının ve hakikatin yanında. 14 Mayıs seçimlerinde milletvekillerinin oylarını Büyük Birlik Partisi’ne ve Alperenlere istiyorum” dedi.

BBP Bursa İl Başkan Yardımcısı Av. Ömer Faruk Alfatlı ve milletvekili adayları da hazır bulundu.

Alfatlı daha sonra Muş İLDER yönetimi ile de görüştü. Alfatlı burada yaptığı konuşmada şu cümlelere yer verdi;

“Doğu Anadolu’nun en büyük ovasından Bursa ovasına göç eden Muşlu hemşehrilerimizin Bursa ve Türkiye ekonomisine yaptıkları katkıları biliyoruz. Doğdukları toprakların ortasında değerli bir misyon üstleniyorlar. ve dolup taştıkları toprak.Bizim bu cennet yurdumuzda tek farkımız parmak izlerimiz.Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun dediği gibi ‘Biz Anadolu coğrafyamızda hepimiz bir kilim örüntüleriyiz.’ “Farklılıklarımız zenginliğimizdir. Bu coğrafyada bizi asla birbirimize düşürmezler. Bir olacağız, diri olacağız, büyük olacağız, hep birlikte büyük Türkiye olacağız.” – BURSA

dogansarhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu