Haber

Mehmet Aslantuğ “Ah ah!” Dedi: Bu Kez Eski Eşi Arzum Onan’ın Doğum Günü’nü Şiirsel Bir Sürprizle Kutladı

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan, 27 yıllık evliliklerinin tek celsede el ele gittikleri adliyede sona erdiği gün, ‘en sürpriz ve beklenmedik boşanmaya imza atan çift’ olarak tarihe geçti. Bugün Arzum Onan’ın doğum günüydü… Mehmet Aslantuğ yine başardı! Detaylar ?

1996 yılında birleştikleri 27 yılın ardından bir anda hayatlarını ayırma kararı alan çift, el ele adliyeye gittikleri gün herkesi şoke etmiş ve bazılarının aşka olan inancının sarsılmasına neden olmuş ve tek seferde boşanmışlardı. mayıs ayında duruşma.

Ayrılmalarından bu yana çok kötü söylentiler var. Tıpkı Mehmet Aslantuğ’un başka bir kadınla aşk yaşayıp onu aldatması gibi. Ancak bu iddialarla ilgili her iki taraftan da yalanlamalar vardı ve 27 yıl süren aşkın bu şekilde lekelenmesi mümkün olmayacaktı…

Boşandıktan sonra Mehmet Aslantuğ, “Kaptanın Seyir Defteri” adını verdiği yazı ve açıklamalarıyla Arzum Onan’a hâlâ büyük bir sevgi ve saygı duyduğunu, bu duyguların kolay kolay kaybolmayacağını vurguladı.

Ancak özellikle bugün Arzum Onan’ın doğum gününe ilişkin yaptığı sürpriz paylaşımla dikkat çekti. Arzum Onan’a şiir yazan Mehmet Aslantuğ’un şiirini söylerken çekilen görüntüsü sosyal medya kullanıcılarını bir kez daha derinden sarstı.

“Hoş geldin… Kollarında doğan, seni kollarına alan, seni seven hoş geldin.”

Mutluluğun yeşerdiği anlara, havanın sislendiği anlara, kucaklaştığınız geçmişe, ulaştığınız geleceğe…

Sevincinize, üzüntünüze, değdiğini bildiğiniz, bilemediğiniz ve yetişemediğiniz şeylere iyi hissettiniz.

Sağlığınız ve huzurunuzdan başka üzüntüsü olmayan, anlamını açıklayamayan tüm duygulara hayran olmaya geldiniz.

Ey Cumhuriyetin güzel kızı! Bir ekim sabahı kızlarınıza güneş gibi doğdunuz ve bu yüzyılın en yakışan ekim sabahına bir başka güzel oldunuz…

Hazırladığı görseli şu notla paylaştı: “KAPTANIN SEYİR DEFTERİ / Doğum günün kutlu olsun güzel kız ? Bir Ekim sabahı kadınlar için güneş gibi parlayan, 100. yılın son Ekim sabahı olan 50. yaş gününe hoş geldin??”. ..?

1. Sosyal medyadan “Bu ayrılık neden?” Sesler yükseldikçe Mehmet Aslantuğ’un Arzum Onan’a olan derin aşkına övgüler yağdı. Bakalım kim ne söylemiş! ?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8.?

9.?

10. ?

11. ?

12. ?

13. Ne diyorsun? Yorumlarda buluşalım!

senkaya-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu