Haber

Melikgazi Belediyesi Görüntü Kirliliğini Önlemek İçin Çalışıyor

Melikgazi Belediyesi, ilçenin çeşitli mahallelerinde görüntü kirliliğini ortadan kaldırmak için greyderler yardımıyla boş alanların tesviye ve temizlik çalışmalarını yürütüyor.

Çevre kirliliğinin önlenmesi için düzenlenen temizlik faaliyetlerine büyük önem verdiklerini hatırlatan Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Mustafa Palancıoğlu, “Geleceğe sağlıklı, planlı ve keyifli bir Melikgazi bırakmak için özellikle temizlik hizmetlerine hassasiyet gösteriyoruz. Boş yerlerde, kaldırımlarda, ortalıklarda görüntü kirliliği yaratan yabani otların temizlenmesinin ardından, Dr. mahallede genel temizlik çalışması yaptılar.Böylece genel temizlik çalışması yaptılar.Sinek,böcek gibi hayvanların çimlerin ortasında yaşaması engellenip, peyzaj kirliliğinin önüne geçilmiş olur.

Palancıoğlu, “Vatandaşlarımıza daha kaliteli ve temiz yaşam alanları sunmak amacıyla ilçemizin çeşitli alanlarında çevre temizliği ve çevre düzenlemesi çalışmalarımıza devam edeceğiz. Çevre ve görüntü kirliliğinin önlenmesi konusunda ekiplerimiz hassas çalışmalar yürütüyor.” toplum ne kadar safsa, yaşam standartları da o kadar hoş ve kaliteli olacaktır. Çalışmalarımız gerekli görülen tüm mahallelerde devam edecek” dedi. – KAYSERİ

kemerhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu