Ekonomi

ASKON İngiltere Temsilcisi ASKON Adana Şubesini Ziyaret Etti

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) İngiltere/Manchester Temsilcisi Ceyhan İnci, ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti. Ziyarette Abdulvahab Bilge, Harun Ensar, Kurtuluş Şengül, Bekir Aydemir ve Atilla Yağmur da hazır bulundu.

Ziyaretin ardından konuşan ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan, “İngiltere ile Türkiye arasında ticaretin geliştirilmesi konusunda verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Dernek faaliyetlerimiz hakkında bilgi alışverişinde bulunduğumuz güzel bir ziyaret oldu. Çalışma hayatı, ikili ticari ilişkiler, ihracat, sanayi bölgesi ülkeleri ile işbirlikleri ve “Ortak projelerimizi ve hedeflerimizi konuştuk. Sayın Cumhurbaşkanımıza nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

İngiltere/Manchester Temsilcisi Ceyhan İnci ise, “Görüşmemizin her iki ülke açısından da faydalı olacağına inanıyorum ve ekonomik ilişkilerimize olumlu yansımalarını bekliyorum.” Recep Çalışkan’a ve Yönetim Kurulu Üyelerine nazik kabullerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyaretin ardından ASKON Şube Başkanı Çalışkan, İnci’ye günün anısına dünyanın halen kullanımda olan en eski köprülerinden biri olarak bilinen “Taş Köprü” eserini hediye ederek, nazik ziyaretinden dolayı şükranlarını sundu. – ADANA

ceylanpinarhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu